top of page

Poskytované služby

Profesionální kosmetické ošetření; AHA osetření ovocnými kyselinami; Lash lifting; Laminace obočí; Mezoterapie; Vacuslim 48; Beauty proměny; Profesionální líčení; Soukromé poradenství v oblasti líčení a péče o pleť

BCEC101B-2982-490E-902B-3A10D735E213.png
3EE38CF1-233A-4475-BD35-9C7FDDB96038.png
Profesionální obočí
image0.jpeg
image1.jpeg

Profesionální kosmetické ošetření

Při první návštěvě vždy probíhá nejprve správná diagnostika pleti. Podle toho doporučím nejvhodnější kosmetické ošetření (např. hydratační, anti-age, anti-akné, apod.)

Součástí kosmetického ošetření je i barvení a úprava obočí, možnost barvení řas, depilace chloupků nad horním rtem, povrchové a hloubkové čištění pleti pomocí UZ špachtle, lymfatická masáž obličeje, mikro masáž očního okolí.

Samozřejmostí je i konzultace ohledně domácí péče o pleť.

2

Mezoterapie - mikrojehličkování

Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat, vyvolává novou tvorbu nových buněk a kolagenu, čímž se vyhlazují vrásky, vypíná pokožka, zmírňuje viditelnost jizev a pigmentových skvrn. Tato metoda se dá použít na krk, dekolt, hřbety rukou atp.

3

AHA ošetření ovocnými kyselinami

Obsah alfa-hydroxy kyselin AHA a beta-hydroxy kyselin BHA napomáhá hluboké exfoliaci pleti, odstraňuje vrásky, rozšířené póry, akné a pigmentace. Ošetření je vhodné i pro velmi citlivou pleť se seborheou. Má velmi silné protizánětlivé a antioxidační účinky.

4

Lash lifting a Lash botox

Šetrné natočení řas + hloubková výživa. Vaše řasy budou krásně přirozeně natočené, silnější, hustší, opticky prodloužené a načerněné. Efekt vydrží 6-8 týdnů. Lash botox zároveň opravuje strukturu řas po celé jejich délce.

5

Laminace obočí

Je úprava obočí, které je neposlušné, kroutí se různými směry, trčí a nedá se zkrotit. Cílem ošetření je upravený a přirozený vzhled. Během procedury dojde k narovnání a fixaci obočí pomocí přípravků, které podpoří růst a posílí kvalitu obočí

6

Vacuslim 48

Inovativní metoda hubnutí, tvarování postavy a  redukci celulitidy. Úbytek až několik centimetrů během 1 ošetření. Silné aktivní složení  má viditelné výsledky pro zeštíhlení a redukci celulitidy.

7

Soukromé poradenství v líčení a péči o pleť

Při kosmetickém ošetření probereme, jak se správně starat o Vaši pleť i doma. Ráda Vám poradím s vhodným výběrem pečující kosmetiky.  
A pokud budete chtít posunout i Váš make-up k dokonalosti, pomohu Vám i s dekorativní kosmetikou. 

8

Profesionální líčení

  • Denní líčení

  • Večerní a plesové líčení

  • Včetně aplikace umělých řas, možnost lehkého vlasového stylingu (žehlení vlasů, vlny)

  • Svatební líčení

  • Před samotným svatebním dnem je nutná zkouška líčení, kde si s klientkou upřesníme požadavky (zkouška se platí zvlášť)

  • Kreativní líčení

  • Dle zadaného tématu (filmová či seriálová postava, apod.)

bottom of page